Jan Huib behaalt 2e plaats bij Tromp Boatraces

October 20, 2017
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Jan Huib Veninga is afgelopen weekend tweede geworden bij de Tromp Boatraces op het Hilversums Kanaal.

Dat is een grote wedstrijd over 5250 meter die traditiegetrouw door veel nationale toproeiers wordt bezocht. Zeker in het het juniorenveld was de complete top vertegenwoordigd. Na de derde plaats van vorig jaar, waren de verwachtingen hooggespannen.

Jan Huib mocht als eerste starten in zijn veld en al snel haalde hij deelnemers uit het voor hem gestarte veld in. Zijn inspanningen bleken net niet genoeg voor de overwinning. Hij eindigde op vijf seconden achter de nummer één. De volgende krachtmeting in dit individuele nummer staat gepland voor 26 november, als op het Eemskanaal tussen Woltersum en Ruischerbrug de Hel van het Noorden wordt gevaren, een wedstrijd over zes kilometer.

Voor onze vereniging gingen nog twee roeiers het water op. Bij de meisjes 15/16 werd Eva Griep 23e van de 25 deelnemers en Maarten Veninga werd 22e in het veld met 30 deelnemers.

Foto’s: Peter Griep

KOM EENS LANGS IN ONS CLUBHUIS

Over de vereniging

Postadres:
Heerd 18
9932 CE DELFZIJL

Adres roeivereniging:
Vlotterspad 20
DELFZIJL

Roeitijden

Di. en do.: 09:30u. - 12:30u.
Do. avond: 19:00u. - 21:00u.
Za. en zo.: 10:00 uur - 12:00 uur

(c) Roeivereniging Neptunus - Realisatie: Lex Emmens