Hoogste punt bereikt bij herbouw clubhuis

February 28, 2021
index

Bij de herbouw van ons clubhuis is afgelopen vrijdag het hoogste punt bereikt. Een feestelijk moment en een belangrijke meilpaal! Het oude clubhuis brandde in het najaar van 2018 af, waarna acties werden gestart om nieuwbouw mogelijk te maken. Sinds medio 2019 kon er alweer geroeid worden, mede dankzij een tijdelijke accomodatie bestaande uit een serie zeecontainers. Eind 2020 werd het bouwbord voor de nieuwe accommodatie onthult, en nu twee maanden later is het hoogste punt bereikt.

Voorzitter Nathalie Folkers heeft tijdens dit feestelijke moment waardering uitgesproken voor de fijne samenwerking met de aannemer. Jan Huib Veninga, lid van onze vereniging, werkt dagelijks mee met de bouw van de nieuwe loods. Voor de zomer wordt de opening van de nieuwe accommodatie verwacht.

De volledige herbouw van het clubhuis is te volgen op deze speciaal ingerichte pagina.

KOM EENS LANGS IN ONS CLUBHUIS

Over de vereniging

Postadres:
Heerd 18
9932 CE DELFZIJL

Adres roeivereniging:
Vlotterspad 20
DELFZIJL

Roeitijden

Di. en do.: 09:30u. - 12:30u.
Do. avond: 19:00u. - 21:00u.
Za. en zo.: 10:00 uur - 12:00 uur

(c) Roeivereniging Neptunus - Realisatie: Lex Emmens